Промислова вентиляція і кондиціювання

промышленная вентиляция• Завдання промислової вентиляції і кондиціонування

• Інженерні рішення по влаштуванню систем вентиляції та кондиціонування виробничих приміщень

• Переваги замовлення системи вентиляції і кондиціонування виробничих приміщень в AIRVENT

 

Завдання промислової вентиляції і кондиціонування

          • Забезпечення комфортної температури повітря для тривалої присутності людей в приміщенні. 

Технологія виробництва часто вимагає створення в приміщенні високою або навпаки занадто низької температури, при цьому перебування людей в приміщень стає дискомфортним. З метою балансування умов технологічного процесу і гігієнічних норм влаштовується система промислової вентиляції і кондиціонування повітря.

          • Забезпечення необхідної температури для нормального протікання технологічного процесу. 

З метою нормального перебігу технологічного процесу в цехах необхідно створення заданої температури, для цього повітря в приміщенні підігрівають або охолоджують до заданих параметрів системами промислового кондиціонування.

          • Створення та підтримка вологості повітря відповідно до вимог технології виробництва і нормативним документам. 

Аналогічно температурними показниками в виробничих приміщеннях створюється і необхідна вологість.

          • Автоматичне управління параметрами повітряного середовища за допомогою пристрою систем автоматизації процесів вентиляції і кондиціонування повітря.

 Для того щоб процес управління параметрами повітря був максимально спрощенний, а система вентиляції і кондиціонування була економічною, вентиляційне обладнання оснащується системою автоматики. До того ж, автоматизація промислової вентиляції і кондиціонування забезпечує пожежобезпечність систем.

          • Забезпечення необхідного повітрообміну. 

Залежно від процесу, що протікає в виробничих приміщеннях, розраховується і створюється необхідна кратність повітрообміну за допомогою влаштування припливно-витяжної вентиляції.

          • Видалення шкідливих речовин з повітря виробничих приміщень. 

Як правило, виробничий процес супроводжується виділенням шкідливих забруднюючих речовин у повітряне середовище, які потрібно видаляти з промислових приміщень витяжною вентиляцією.

          • Подача свіжого повітря безпосередньо до місць роботи людей. 

Для ефективної роботи людей згідно санітарно-гігієнічним нормам в виробничих приміщеннях повинна бути організована подача свіжого повітря за допомогою пристрою припливної вентиляції.

Інженерні рішення по влаштуванню систем вентиляції та кондиціонування виробничих приміщень

В першу чергу, хочемо звернути Вашу увагу на те, що не існує єдиного типового рішення по організації промислової вентиляції і кондиціонування повітря. Так як кожен технологічний процес супроводжується специфічними викидами забруднюючих речовин і вимагає індивідуальних параметрів повітряного середовища, до того ж повинна бути врахована архітектура будівлі, кількість робочих та інше. Вирішення цих завдань є обов'язком інженерів компанії Airvent, які з усією відповідальністю підійдуть до питання проектування, монтажу, а також обслуговування систем промислової вентиляції та кондиціонування.

Розглянемо типові рішення задач, які ставить перед собою промислова вентиляція і кондиціювання.

 

Даховий кондиціонерrooftop

Даховий кондиціонер (rooftop) застосовується в промислових будівлях для охолодження або підігріву повітря до заданих параметрів. Встановлюються руфтопи на плоских дахах виробничих приміщень, дахові кондиціонери здатні обслуговувати велике за площею приміщення. Детальніше про rooftop читайте тут >>>

Carrier AquaThrust 30XA

Система чиллер-фанкойл

У промисловій вентиляції і кондиціонуванні чилер виконує задачу подачі охолодженого або підігрітого повітря (в залежності від поставлених завдань) в виробничі приміщення. Більше про систему кондиціонування чиллер-фанкойл тут >>>

вытяжной зонт

Місцеві отсоси

Місцевими отсосами називається частина місцевої витяжної вентиляції, яка влаштовується безпосередньо над місцями максимальних викидів забруднюючих речовин. Конструкція місцевих відсмоктувачів дозволяє максимально накрити джерело викидів і вивести відпрацьоване повітря з приміщення. До місцевих відсмоктувачів відносять і витяжні шафи, зонти і т.д.

приточно-вытяжная вентиляция

 

Припливно-витяжна вентиляція

Промислова вентиляція, як правило, виконує завдання як видалення з приміщень відпрацьованого повітря, так і подачу свіжого повітря в приміщення, завдяки чому здійснюється необхідний повітрообмін і забезпечуються параметри повітря відповідні санітарно-гігієнічним нормам.

  Існує ще безліч інженерних рішень промислової вентиляції і кондиціонування повітря.

 

Переваги замовлення системи вентиляції і кондиціонування виробничих приміщень в AIRVENT

  • Виїзд фахівця на об'єкт для оцінки і постановки завдань.
  • Розробка проекту згідно поставлених завдань.
  • Узгодження проекту з замовником.
  • Монтаж системи вентиляції та кондиціонування під контролем керівника проекту.
  • Пусконалагоджувальні роботи системи вентиляції та кондиціонування.
  • Здача об'єкта в поставлені замовником терміни.