Вентиляція в офісі

вентиляція в офісі

Ваші співробітники швидко втомлюються? Не виконують поставлені завдання? Безрезультатно просиджують в офісах Ваші гроші?

Подумайте, можливо їм, просто, не вистачає повітря? Адже без постійного надходження кисню мозок людини не здатний нормально функціонувати. Що і є причиною млявості, надмірної стомлюваності і пасивності Ваших співробітників.

Як вирішити цю проблему? Відповідь очевидна - встановіть в офісі механічну систему вентиляції і дихайте вільно!

Що собою являє система вентиляції офісу?

Як правило, це припливно-витяжна система, яка забезпечує, як надходження в приміщення свіжого повітря, так і примусове відведення відпрацьованого повітря. У приватних випадках можуть бути використані гібридні системи вентиляції.

Припливно-витяжна установка для вентиляції офісних приміщень

 
Припливно-витяжна вентиляція
Вентиляція з рекуперацією тепла
Вибір системи вентиляції приміщень
Промислова вентиляція і кондиціювання

 

Розрахунок і проектування системи вентиляції офісу залежить від безлічі факторів. Визначальними факторами є обсяг приміщення і кількість людей, що постійно схема вентиляції офісуперебувають у ньому (приймаємо, що в офісі людина виконує розумову працю). Також необхідно враховувати джерела надходження надлишкової теплоти, так як вони сприяють значному підвищенню температури повітря приміщення і збільшенню кількості шкідливостей (СО2). Крім теплового потоку, який надходить від людей, враховуємо потік від сонця (пряма і розсіяна сонячна радіація), а також тепловий потік від устаткування, оскільки комп'ютерна техніка є невід'ємною частиною будь-якого офісу. До того ж, при проведенні розрахунків і підборі обладнання не варто нехтувати електричною потужністю мереж.

Крім повітрообміну, ще один позитивний момент, припливно-витяжних установок - це можливість підігріву повітря в холодний період року, або охолодження в літній період до комфортних показників.

Основне обладнання, яким буде облаштований Ваш офіс, це припливні і витяжні повітроводи, вентилятори, калорифери та охолоджувачі, які найчастіше приховані від людського ока і не порушують дизайн приміщення. Тільки решітки, через які надходить або відводиться повітря, будуть свідчити про присутність припливно-витяжної вентиляції в офісі.

вентиляційна система офісуприпливно-витяжна вентиляціявентиляція офісних приміщеньвентиляційна система

Все частіше в механічній вентиляції використовують теплоутилізатори (теплообмінники) з метою економії тепла для потреб вентиляції. Ці агрегати підігрівають припливне повітря в холодний період року за рахунок теплообміну з  витяжним повітрям, що видаляється з приміщення.

При конструюванні системи вентиляції офісу, насамперед, розробляється принципова схема, в якій будуть передбачені місця повітрозабору та повітророзподільників в приміщенні. Вирішуються ключові питання, такі як місце розташування припливної камери, витяжних каналів, спосіб утилізації тепла та інше.

Всі ці, на перший погляд, складні питання допоможуть вирішити фахівці компанії «Еірвент» після проведення техніко-економічного аналізу. До того ж, будуть запропоновані схеми кондиціювання повітря приміщень.

Вкладаючи гроші в систему вентиляції офісу, Ви підвищуєте працездатність співробітників і комфорт Ваших клієнтів, вигода очевидна!

 

Реалізовані проекти

вентиляція і кондиціювання банку АвальGal2 fill 450x254
система вентиляції і кондиціонування офісувентиляція і кондиціонування офісу продажів нерухомості
вентиляція в офісних приміщенняхсистема вентиляції і кондиціонування відділення Приватбанку