Канальні кондиціонери в інтер'єрі

канальный кондиционер Киев

 
► Визначення канального кондиціонера
► Види канальних кондиціонерів
► Переваги канальних кондиціонерів
► Фото реалізованих проектів

 

Визначення канального кондиціонера

Нерідко оформлюючи інтер'єр приміщень, дизайнери стикаються з проблемою розміщення внутрішніх блоків кондиціонерів, які абсолютно не пасують класичним дизайнам, а іноді навіть виглядають безглуздо. Звісно, залишати майбутніх мешканців або відвідувачів, якщо це громадське місце, без системи вентиляції та кондиціювання не припустимо, тому пропонуємо Вам звернути увагу на канальні кондиціонери.

Канальні кондиціонери являють собою спліт-системи, що складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку, при цьому один внутрішній блок може обслуговувати кілька приміщень, подаючи в них повітря за допомогою повітропроводів. При канальній системі кондиціювання внутрішній блок ховається в застельовий простір, або в спеціальному технічному приміщенні, а подача підготовленого повітря в приміщення відбувається через повітророзподільчі решітки, які можна вдало обіграти в інтер'єрі. 

Кондиціонери канального типу відносяться до промислового і напівпромислового кліматичного обладнання.

Канальні кондиціонери прекрасно підходять для приміщень різного призначення: офісів, квартир, котеджів, кафе, кінотеатрів, спортзалів і навіть поліклінік, і це далеко не повний перелік об'єктів, на яких може бути застосоване канальне кондиціювання.

Канальні кондиціонери поділяються на такі види:

 • kanalnik2інверторні;
 • неінверторні;
 • низьконапірні - майже відсутня система повітропроводів, підготовлене повітря викидається у приміщення безпосередньо з внутрішнього блоку;
 • середньонапірні - повітря розподіляється по приміщенню або декількох приміщеннях за допомогою системи повітропроводів;
 • високонапірні кондиціонери підходять для кондиціонування декількох великих кімнат, підготовлене повітря крізь решітки подається в приміщення  мережею повітропроводів.

Переваги канальних кондиціонерів

 • Канальні кондиціонери забезпечують комфортні умови мікроклімату відразу декількох приміщень і на великій площі.
 • При канальному кондиціюванні відбувається частково підмішування свіжого повітря, завдяки чому відбувається вентиляція приміщень.
 • Внутрішній блок кондиціонера прихований в міжстельовому просторі, завдяки чому система кондиціонування виглядає естетично.

 

Серед недоліків канальних кондиціонерів можна виділити наступні:

 • Неможливість температурного зонування приміщень.
 • Висока вартість обладнання для обслуговування невеликих приміщень, доцільно використовувати канальне кондиціонування на значних площах.
 • У зв'язку з прихованим способом монтажу канального кондиціонера, приміщення повинно мати високі стелі.

Вочевидь, що канальні кондиціонери завоювали своє місце на ринку кліматичної техніки цілком заслужено і популярність їх постійно зростає.

Якщо Ви вирішили придбати канальний кондиціонер і у Вас виникли питання - телефонуйте за тел. +38 067 192 32 42!

 

Фото реалізованих проектів

 

Gal7


DSC 1186