Побутовий кондиціонер

побутовий кондиціонер

У житлових приміщеннях, де людина проводить більшу частину свого дня, повинен бути комфортний мікроклімат. У спекотний день хочеться відпочити в прохолодному приміщенні, та й працювати значно приємніше в офісі з оптимальною температурою. У міжсезоння ж навпаки, коли опалення ще не ввімкнено, а будинки і офіси вже охололи, приміщення потребують обігріву. Ці завдання легко вирішуються шляхом влаштування побутового кондиціювання приміщень.

Побутові кондиціонери це велика група кліматичної техніки, потужністю до 7 кВт, яка представлена такими типами:

Розглянемо докладніше типи побутових кондиціонерів.

кондиціонер Mitsubishi Electric

1. Спліт-система

Спліт-система являє собою кондиціонер, що складається з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього, з'єднаних між собою фреоновими магістралями і кабелем.

Спліт-система може мати безліч різноманітних функцій: охолодження та обігрів повітря, осушення повітря, рециркуляція, а також фільтрація повітря. До того ж спліти прості в управлінні, так як в комплектації кондиціонера є пульт, за допомогою якого робляться налаштування.

Модельний ряд спліт-систем дуже широкий, що дозволяє вибрати кондиціонер з оптимальними характеристиками, дизайном і ціною.

В нашому інтернет-магазині представлені кондиціонери таких брендів Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Fujitsu, Midea, Haier. Інверторні моделі і неінверторні, преміум класу і бюджетні варіанти, обирайте на Ваш смак!!! 

кондиціонери Mitsubishi Electric Heavy Fujitsu Midea Haier

2. Мульти-спліт системи

мульти-спліт система кондиціюванняМульти-спліт системи є різновидом спліт-систем, при цьому один зовнішній блок, може обслуговувати відразу декілька (від 2 до 5) внутрішніх блоків.

Перевага мульти-спліт системи полягає в тому, що фасад будівлі, що обслуговується, не страждає від безлічі зовнішніх блоків, при цьому комфортний мікроклімат підтримується відразу в декількох приміщеннях. До того ж, система енергоефективна і малошумна. Недоліком такої системи кондиціонування є те, що всі внутрішні блоки працюють в одному режимі, або на обігрів, або на охолодження.

 

3. Віконні кондиціонери

Мобільні та віконні кондиціонери відрізняються від інших побутових кондиціонерів моноблочною конструкцією.

віконний кондиціонер

Віконні - монтуються у віконний отвір. З переваг можна виділити невисоку вартість, а також те, що відпрацьоване повітря викидається з приміщення. Недоліки також присутні: обладнання досить гучне, складність установки кондиціонера в склопакети, а також недостатнє денне освітлення приміщення.мобильний кондиціонер

4. Мобільні кондиціонери

Особливість мобільних кондиціонерів полягає в тому, що їх можна переміщати по приміщенню, але в допустимих межах, так як викид відпрацьованого повітря здійснюється за допомогою шланга (довжиною до 2 м) у віконну раму. Серед недоліків шумність, невелика потужність, а також необхідність регулярного зливу ємності з конденсатом.

Касетні та канальні кондиціонери досить популярні серед побутових кондиціонерів. 

5. Канальні кондиціонери

канальний кондиціонерПобутові кондиціонери канального типу мають меншу потужність порівняно з промисловими і напівпромисловими і здатні обслуговувати відповідно меншу площу. Але в іншому принцип роботи і виконувані завдання ідентичні.
Канальное кондиціонування являє собою систему воздуховодов, решіток для забору і розподілу повітря по приміщенню, і власне канального кондиціонера. Такі системи доцільно розташовувати за підвісною стелею. Якщо розміри установки або архітектурні особливості приміщення не дозволяють її приховати в підстельового зоні, то канальний кондиціонер встановлюють в технічному приміщенні. Перевагою такої системи кондиціонування є можливість створення необхідних параметрів повітряного середовища у великій кількості приміщень, а також на великій площі. Канальний кондиціонер працює за принципом рециркуляції з частковим підмішуванням свіжого повітря. Недоліком цієї системи є неможливість зонування приміщень по температурному режиму, а також висока вартість обладнання для обслуговування невеликих площ.
касетний кондіціонер

6. Касетні кондиціонери

Daikin касетний кондиціонерКасетні кондиціонери - являють собою спліт-систему, внутрішній блок якої монтується в підвісну стелю і розподіляє потік підготовленого повітря рівномірно в чотирьох напрямках. Безперечними плюсами касетного кондиціонера є дизайн і рівномірність потоку повітря. Внутрішній блок має розміри відповідають розміру стельової плитки, завдяки чому касетний кондиціонер стає практично непомітним і чудово підходить для офісів, магазинів та інших приміщень з підвісною стелею. При цьому мінус - зменшення висоти приміщення за рахунок монтажу підвісної стелі.

Здавалося б, побутовий кондиціонер можна вибрати, провівши годину в інтернеті, але, насправді, і в цьому питанні можуть бути підводні камені, обійти які допоможуть фахівці компанії «Еірвент». Що ж стосується установки кондиціонера, то тут альтернативи професійного монтажу бути не може, оскільки не грамотно виконаний монтаж тягне за собою несправність техніки, витік дренажу і хладогенту і ще багато неприємностей, які тягнуть додаткові витрати.

Компанія "Еірвент" пропонує обладнання провідних світових виробників кліматичної техніки Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries, Fujitsu, Panasonic, Toshiba, Carrier, Neoclima,  Midea, Digital.

Бережіть свої гроші, замовляйте обладнання та монтаж у професіоналів компанії «Еірвент».