Монтаж систем вентиляції, кондиціювання, опалення

монтаж системи вентиляціїТОВ "ЕІРВЕНТ" надає послуги монтажу інженерних мереж. Навіть якщо у Вас вже готовий проект, закуплено обладнання, але Ви ще не визначилися з монтажною бригадою - телефонуйте нам!

Оскільки монтажні роботи починаються з підготовки приміщення (буріння штроб, виконання отворів і т.д.), прокладання електромереж, підведення води або газу, залежно від обсягу виконуваних робіт і поставлених завдань, доцільно замовляти монтаж на ранніх стадіях реконструкції або будівництва.

Досвідчені фахівці зроблять монтажні роботи по влаштуванню систем різної складності: від установки кондиціонера до комплексних робіт з інсталяції системи вентиляції та опалення цілого будинку.

Переваги «Еірвент» перед іншими компаніями:

  • висока якість і технологічність виконуваних робіт;
  • монтаж може проводитися у зручний для Вас час;
  • всі роботи ведуться під постійним контролем керівника проекту;
  • фахівці ТОВ "ЕІРВЕНТ" мають досвід роботи на об'єктах різної специфіки - офіси, котеджі, квартири, басейни, поліклініки, торговельні та розважальні центри, виробничі приміщення;
  • якщо Ви прийміть рішення не приховувати комунікації систем, а вигідно їх обіграти, наші монтажники виконають роботи з ювелірною скрупульозністю.

Будемо раді виконати монтажні роботи на Вашому об'єкті!