Сервісне обслуговування кліматичних систем

сервіс вентиляції, кондиціюванняТОВ "ЕІРВЕНТ" надає послуги гарантійного, післягарантійного сервісного обслуговування систем вентиляції, кондиціювання та опалення.

Будь-яка кліматична техніка вимагає регулярного технічного обслуговування. Приміром, сервіс кондиціонера, який зараз став невід'ємною частиною більшості приміщень, необхідно проводити не рідше двох разів на рік. А перед початком опалювального сезону просто необхідно проводити обслуговування системи опалення.

Доцільність проведення регулярного обслуговування інженерних систем складно переоцінити, оскільки від справності системи залежить якість повітря в приміщенні, а відповідно і самопочуття людей, що перебувають в ньому.

Серед всіх компонентів систем вентиляції та кондиціювання найбільшому забрудненню піддаються фільтри. На них скупчується величезна кількість пилу, жиру, вологи, що є прекрасним середовищем для розвитку хвороботворних бактерій. Щоб уберегти своїх співробітників або домочадців необхідно проводити сервісне обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря. Очищення фільтра кондиціонера Ви можете проводити самостійно поряд з прибиранням приміщення, але є фільтри, які мають обмежений доступ, їх очищення проводять фахівці під час сервісу систем.

Сервісне обслуговування кліматичних систем дозволяє продовжити термін експлуатації обладнання та комунікацій і запобігає їх передчасному виходу з ладу.

Обстеження системи автоматизації: перевірка електромереж, датчиків системи, є обов'язковою процедурою сервісного обслуговування кліматичних систем.

Не менш важливою перевагою своєчасного технічного обслуговування систем вентиляції, кондиціювання та опалення є скорочення капітальних витрат на ремонт коштовного устаткування. Проводячи сервісне обслуговування, фахівці ТОВ "ЕІРВЕНТ" виявлять несправності в роботі системи, точно визначать причину їх виникнення і виконують своєчасний ремонт частин і механізмів устаткування. Запобігши, таким чином, його заміні.

Ще одним ключовим завданням, яке вирішує сервісне обслуговування кліматичних систем - є запобігання пожеж. У вентиляційних каналах, у внутрішніх частинах устаткування скупчується величезна кількість пилу, може потрапляти сухе листя, для займання яких буває досить іскри. Фахівці ТОВ "ЕІРВЕНТ", проводячи сервісне обслуговування, неодмінно проведуть обстеження і чистку каналів і механізмів устаткування.

чистка кондиціонера

 

Детальніше про сервісне обслуговування кондиціонера читайте тут >>>>

 

 

Проводячи сервісне обслуговування кліматичних систем, Ви гарантовано економите на ремонті устаткування і забезпечуєте себе чистим повітрям!