Вентиляція кафе

вентиляція кафе

 

• Завдання системи вентиляції кафе, ресторану

• Особливості проектування вентиляції кафе, ресторану

• Переваги замовлення системи вентиляції кафе, ресторану в AIRVENT

Чи замислювалися Ви, що нас змушує відвідувати неодноразово одні і ті ж кафе і ресторани. Очевидно, що це кухня, місце розташування, ціна, ну і, звичайно ж, атмосфера закладу. Це фактори, які на поверхні, але є ще й відчуття відвідувача, комфорт перебування (температура і вологість у приміщенні, наявність неприємних запахів і т.п.). Те, що змушує нас якомога швидше доїсти свою вечерю або обід і бігти, або ж, навпаки, якомога довше залишатися в кафе, залишаючи в ньому свої чесно зароблені.

Давайте розглянемо, які ж умови мікроклімату повинні бути в ресторанах і кафе, а головне, яким чином їх досягти.

Завдання системи вентиляції кафе, ресторану

1. Дотримання параметрів мікроклімату кафе, ресторану санітарним нормам і вимогам нормативної документації.
вентиляція ресторану

2. Забезпечення свіжим повітрям відвідувачів закладу.

3. Подача свіжого повітря на кухню, безпосередньо до місць роботи персоналу.

4. Відведення відпрацьованого повітря з виробничих приміщень.

5. Відведення відпрацьованого повітря з санітарних приміщень.

6. Відведення відпрацьованого повітря з залів прийому їжі.

7. Усунення запахів і пара з виробничих приміщень.

8. Система вентиляції кафе, ресторану повинна вписуватися в інтер'єр приміщення, бути малошумною.

Особливості проектування вентиляції кафе, ресторану

припливно-витяжна вентиляція кафе

Наведемо нижче кілька ключових правил проектування вентиляції кафе, ресторану.

На підприємствах харчування, а саме в ресторанах, кафе надходження свіжого приточного повітря проектують окремо у зали для перебування відвідувачів і в виробничі приміщення, так як режим роботи даних приміщень різний. Відповідно влаштування індивідуальних припливних установок дозволить знизити витрати електроенергії на вентиляцію кафе чи ресторану в процесі експлуатації.

У гарячі цехи кафе, ресторану, слід подавати лише 60% від обсягу витяжного повітря, так як решта обсягу повітря буде надходити з залів, в яких перебувають відвідувачі.

система вентиляції кафе

Система витяжної вентиляції кафе, ресторану передбачає окреме відведення відпрацьованого повітря з залів прийому їжі, з гарячих цехів і мийних, зі складів і приміщень  адміністративного призначення, з санітарних приміщень, а також холодильних камер.

Витяжне повітря з системи вентиляції кафе, ресторану, що розташовується в житловому будинку або в прибудові до житлового будинку, викидається вище даху будинку.

Кратність повітрообміну і температура для різних приміщень кафе і ресторану приймається або розраховується відповідно до нормативних документів.

Комфортна температура в приміщеннях кафе і ресторанів також досягається за допомогою систем опалення та кондиціонування, які повинні бути присутніми на підприємствах громадського харчування.

Переваги замовлення системи вентиляції кафе, ресторану в AIRVENT

Досвід і знання фахівців компанії Airvent дозволять зробити систему вентиляції Вашого кафе, ресторану максимально економічною і ефективною, ми запропонуємо варіанти, як можна органічно вписати систему вентиляції в дизайн приміщення, якісно і в обумовлені терміни виконаємо монтаж обладнання. До того ж, виїзд фахівця на об'єкт і складання попереднього кошторису БЕЗКОШТОВНО !!!

Чекаємо на Ваші дзвінки !!!!