Загальні відомості про кондиціювання

кондиціювання

Кондиціювання повітря - це створення та автоматична підтримка в приміщенні заданих параметрів мікроклімату (температури, вологості, чистоти, швидкості руху повітря) з метою забезпечення комфортних умов для самопочуття людей або ведення технологічного процесу.

Системи кондиціювання повітря можуть виконувати такі завдання:

Побутовий кондиціонер

побутовий кондиціонер

У житлових приміщеннях, де людина проводить більшу частину свого дня, повинен бути комфортний мікроклімат. У спекотний день хочеться відпочити в прохолодному приміщенні, та й працювати значно приємніше в офісі з оптимальною температурою. У міжсезоння ж навпаки, коли опалення ще не ввімкнено, а будинки і офіси вже охололи, приміщення потребують обігріву. Ці завдання легко вирішуються шляхом влаштування побутового кондиціювання приміщень.

Напівпромисловий кондиціонер

напівпромисловий кондиціонер

Приміщення відносно невеликої площі (від 50 кв.м до 300 кв.м) і різного призначення: кафе, ресторани, магазини, котеджі, багатокімнатні квартири і т.д. вимагають підтримки в приміщеннях параметрів мікроклімату комфортних для тривалого перебування людей. С цим завданням чудово впорається напівпромисловий кондиціонер. Загалом, під напівпромисловими кондиціонерами мають на увазі обладнання потужністю більше 5 кВт.

Напівпромислові кондиціонери підрозділяють на такі види:

X