Загальні відомості про вентиляцію

припливно-витяжна система вентиляції

Вентиляція - це організований процес обміну повітря в приміщеннях з метою забезпечення параметрів мікроклімату в межах допустимих норм.

Системи вентиляції покликані наповнювати приміщення чистим повітрям і виводити відпрацьований, оскільки це є необхідною умовою нормальної життєдіяльності людини.

Вентиляційні системи класифікуються за різними критеріями.

За принципом роботи системи вентиляції ділять на такі групи:

Вентиляція в офісі

вентиляція в офісі

Ваші співробітники швидко втомлюються? Не виконують поставлені завдання? Безрезультатно просиджують в офісах Ваші гроші?

Подумайте, можливо їм, просто, не вистачає повітря? Адже без постійного надходження кисню мозок людини не здатний нормально функціонувати. Що і є причиною млявості, надмірної стомлюваності і пасивності Ваших співробітників.

Як вирішити цю проблему? Відповідь очевидна - встановіть в офісі механічну систему вентиляції і дихайте вільно!

Вентиляція торгівельних приміщень

вентиляція торгівельних приміщень

Запорукою прибуткової торгівлі і тривалого перебування покупців у магазинах і торгових центрах є те, наскільки комфортно вони себе почувають в цих приміщеннях. Тут кліматичні системи відіграють ключову роль! До того ж стан повітряного середовища торгових приміщень регламентується санітарними нормами, параметри повітря, такі як температура, вологість, повітрообмін, повинні бути комфортними і відповідати даним СНиП 2.04.05-91.

Вибір системи вентиляції приміщень

проектування вентиляції

 

Основні принципи проектування системи вентиляції

Якщо Ви вирішили організувати систему вентиляції приміщення, рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівців, так як вибір схеми вентиляції вимагає спеціальних знань в даній області.

Нижче познайомимо Вас з основними принципами проектування системи вентиляції.

Конструювання системи вентиляції починають з вибору схеми вентиляції приміщення.

Вентиляція будинку і квартири

вентиляція котеджу

Дім, безумовно, асоціюється з комфортом і теплом, але не кожна людина вкладає в ці поняття комфортні умови мікроклімату.

Хоча насправді саме забезпечення оптимальних параметрів повітряного середовища створюють у Вашому будинку таке довгоочікуване тепло в холодні зимові вечори, і таку бажану прохолоду жаркими літніми ночами.

Влаштування якісної системи вентиляції гарантовано створить комфортний клімат Вашого будинку.

Вентиляція басейну

poolБасейни - це специфічні приміщення, які характеризуються підвищеною вологістю.

Якщо не буде грамотно організована система вентиляції басейну, можливі такі негативні наслідки:

Вентиляція виробничих приміщень

вентиляція виробничих приміщень

Вентиляція виробничих приміщень складна інженерна система, що вимагає глибоких теоретичних знань і, звичайно ж, досвіду.

Не існує універсальної схеми вентиляції промислових будівель, тому що занадто багато різних факторів впливають на її вибір.

Досвідчені інженери компанії «Еірвент» зроблять проект системи вентиляції та проведуть монтаж обладнання, яке буде забезпечувати необхідний мікроклімат Ваших виробничих приміщень.

X