Альтернативні джерела енергії

альтернативні джерела енергіїЕкономічна та екологічна ситуація, що склалася в сучасному світі, змушує людину серйозно замислитися про альтернативні джерела енергії.

Найбільш поширене в Україні джерело тепла - газ, насьогодні для більшості домовласників  стало розкішшю, а перспективи такої системи опалення дуже сумнівні.

Сонячний колектор

солнечный коллектор

Сонячне світло - найдоступніший і абсолютно безкоштовний природний ресурс, який людина навчилася збирати і перетворювати. До того ж сонце - це невичерпне джерело енергії. Саме завдяки цим якостям альтернативна сонячна енергетика стає з кожним днем все більш популярною і доступною.

Тепловий насос Daikin Altherma

сплит-система daikin althermaDaikin Altherma – тепловий насос повітря-вода, що застосовується як для опалення / охолодження повітря, так і для підготовки гарячої води. Дана система є екологічною і енергоефективної альтернативою опалення на традиційному паливі. До того ж, техніка Daikin надзвичайно надійна і високотехнологічна, адже  компанія Daikin має 50-річний досвід виробництва теплових насосів.

Сервіс кондиціонерів

servis1

Напередодні теплої пори року саме час згадати про обслуговування кондиціонерів. Кінець опалювального сезону вже не за горами і скоро ми почнемо використовувати кондиціонер для обігріву приміщень. Щоб уникнути можливі проблеми з технікою, необхідно провести її сервісне обслуговування.

Тепловий насос

принцип дії теплового насосу

Найпоширенішим джерелом альтернативної енергетики в Україні вважають теплові насоси.

На практиці їх широко застосовують для опалення та підігріву води приватного будинку, теплопостачання виробничих приміщень. Теплові насоси можна застосовувати не тільки для обігріву приміщень, а й для кондиціювання будівель в теплий період року, таких, наприклад, як супермаркети, торгові центри і навіть аквапарки.

X