Альтернативні джерела енергії

альтернативні джерела енергіїЕкономічна та екологічна ситуація, що склалася в сучасному світі, змушує людину серйозно замислитися про альтернативні джерела енергії.

Найбільш поширене в Україні джерело тепла - газ, насьогодні для більшості домовласників  стало розкішшю, а перспективи такої системи опалення дуже сумнівні.

Сонячний колектор

солнечный коллектор

Сонячне світло - найдоступніший і абсолютно безкоштовний природний ресурс, який людина навчилася збирати і перетворювати. До того ж сонце - це невичерпне джерело енергії. Саме завдяки цим якостям альтернативна сонячна енергетика стає з кожним днем все більш популярною і доступною.

Канальні кондиціонери в інтер'єрі

канальный кондиционер Киев

Нерідко оформлюючи інтер'єр приміщень, дизайнери стикаються з проблемою розміщення внутрішніх блоків кондиціонерів, які абсолютно не пасують класичним дизайнам, а іноді навіть виглядають безглуздо. Звісно, залишати майбутніх мешканців або відвідувачів, якщо це громадське місце, без системи вентиляції та кондиціювання не припустимо, тому пропонуємо Вам звернути увагу на канальні кондиціонери.

Тепловий насос Daikin Altherma

сплит-система daikin althermaDaikin Altherma – тепловий насос повітря-вода, що застосовується як для опалення / охолодження повітря, так і для підготовки гарячої води. Дана система є екологічною і енергоефективної альтернативою опалення на традиційному паливі. До того ж компанія Daikin має 50-річний досвід виробництва теплових насосів.

Сервіс кондиціонерів

servis1

Напередодні теплої пори року саме час згадати про обслуговування кондиціонерів. Кінець опалювального сезону вже не за горами і скоро ми почнемо використовувати кондиціонер для обігріву приміщень. Щоб уникнути можливі проблеми з технікою, необхідно провести її сервісне обслуговування.

Тепловий насос

принцип дії теплового насосу

Найпоширенішим джерелом альтернативної енергетики в Україні вважають теплові насоси.

На практиці їх широко застосовують для опалення та підігріву води приватного будинку, теплопостачання виробничих приміщень. Теплові насоси можна застосовувати не тільки для обігріву приміщень, а й для кондиціювання будівель в теплий період року, таких наприклад як супермаркети, торгові центри і навіть аквапарки.

X