Вентиляція басейну

poolБасейни - це специфічні приміщення, які характеризуються підвищеною вологістю.

Якщо не буде грамотно організована система вентиляції басейну, можливі такі негативні наслідки:

  • дискомфорт людей, що знаходяться в приміщенні, через надмірну вологость повітря людина буде важко дихати;
  • від конденсату, який утворюється в результаті надмірної вологості, псуються дорогі оздоблювальні матеріали;
  • на плитці і інших поверхнях з'являється грибок або навіть цвіль;
  • вода, що стікає по стінах,  скупчується, внаслідок чого з'являється неприємний запах;
  • металеві конструкції басейну іржавіють;
  • техніка, що знаходиться в приміщенні басейну, передчасно виходить з ладу.

Все це результат економії на якісній системі вентиляції.

Але Вам не доведеться наступати на чужі граблі і повторбвати подібні помилки, так як у інженерів компанії «Еірвент» є успішний досвід влаштування системи вентиляції басейну!

Для Вашого басейну ми розрахуємо систему вентиляції і підберемо осушувачі, які забезпечать комфортні умови мікроклімату.

Надлишкова волога з басейну усувається шляхом влаштування системи вентиляції. Випаровування вологи розраховується з урахуванням таких параметрів: площа поверхні води в басейні, температура води, вологість повітря, швидкість повітряного потоку.

Одна з пропонованих нами схем вентиляції складається з осушувача і припливно-витяжної системи вентиляції басейну, що доповнюють один одного. При цьому басейн може експлуатуватися в двох режимах:

  • пасивно (коли басейн не використовується для купання) - в цьому випадку осушувач усуває надлишкову вологу, показники якої не значно перевищують норму, в такому випадку припливно-витяжну систему вентиляції можна не вмикати з метою економії.
  • активно (у процесі купання) - осушувач усуває надлишок вологи, а припливно-витяжна система вентиляції організовує рух повітря (згідно з нормами об'єм повітря на кожного плавця і на людей, що перебувають в приміщенні, становить 80 м3 / год), усуває неприємні запахи, які виникають внаслідок використання хімікатів для очищення води, а також забезпечує подачу свіжого повітря.

Ще одна схема вентиляції, яка здатна забезпечити необхідні параметри мікроклімату басейну - це припливно-витяжна установка, призначена для осушення і вентиляції приміщень з високою вологістю. Особливість таких установок, полягає в тому, що утилізація тепла відбувається у дві стадії, рекуператором і тепловим насосом. До того ж, припливно-витяжна установка оснащена системою автоматики, яка контролює параметри мікроклімату з метою запобігання утворення конденсату.

Параметри, які досягаються влаштуванням системи вентиляції в басейнах, наступні: температура води комфортна для купання 25 - 28 * С, при цьому температура повітря повинна бути на 1-2 * С більше температури води, а вологість повітря повинна становити 60-65%.

Якщо Ви станете нашим клієнтом, то гарантовано отримаєте грамотно розроблений проект вентиляції басейну, якісне обладнання, змонтоване професіоналами, і, звичайно ж, комфортні умови перебування в басейні !!!