Припливно витяжна вентиляція

Припливно-витяжна система вентиляції будинку

 
►  Визначення припливно-витяжної системи вентиляції
►  Завдання, що виконує припливно-витяжна вентиляція
►  Як вибрати припливно-витяжну установку?
►  Фото реалізованих проектів

 

 

Визначення припливно-витяжної системи вентиляції

Якість повітря в житлових приміщеннях повинна відповідати гігієнічним нормам, а перебування людей в приміщеннях - має бути комфортним. Як забезпечити даний процес? Оптимальним рішенням є влаштування припливно-витяжної вентиляції.

Припливно-витяжна вентиляція - це система вентиляції приміщень, при якій повітрообмін відбувається за рахунок організованого припливу свіжого повітря і відведення відпрацьованого повітря з приміщення.

Припливно-витяжна вентиляція вирішує ряд дуже важливих завдань:

Припливно-витяжна установка для вентиляції ► відведення з приміщення відпрацьованого повітря, за рахунок витяжної частини системи вентиляції. Необхідно організовувати в кухні, санвузлах, зонах куріння і т.д.

► подача свіжого повітря в приміщення за допомогою припливної вентиляції.

► охолодження повітря в приміщенні, з цією метою припливно-витяжну установку оснащують холодильної секцією.

► підігрів повітря в холодну пору року за рахунок нагрівального елементу припливно-витяжної установки.

► утилізація тепла в припливно-витяжних установках з рекуператором.

Як вибрати припливно-витяжну установку?

Припливно-витяжна вентиляція будинкуЗвичайно, підбір обладнання і розрахунок системи припливно-витяжної вентиляції повинні виконувати фахівці. Припливно-витяжні установки - це не те обладнання, яке можна замовити в інтернет-магазині і встановити самостійно, подивившись ролик в youtube! Фахівці компанії Airvent проведуть всі необхідні розрахунки, підберуть обладнання, яке буде відповідати всім Вашим вимогам, запропонують варіанти розміщення обладнання, якісно проведуть монтажні роботи, а також виконають пуско-налагоджувальні роботи.

Коли Ви вирішите замовляти систему припливно-витяжної вентиляції будинку або квартири Вам варто звернути увагу на ряд аспектів:

 

pritochkaрівень шуму - грамотно розрахована система припливно-витяжної вентиляції і якісне обладнання не повинно створювати сильного шуму.

 

• споживання електроенергії припливно-витяжної установкою - існує безліч інженерних рішень, які зроблять систему вентиляції Вашого будинку енергоефективної і економічною.

 

• система автоматичного управління - автоматика системи припливно-витяжної вентиляції зробить управління простим, а систему економічною.

 

Якщо у Вас залишилися питання або Ви прийняли рішення замовляти припливно-витяжну вентиляцію - дзвоніть нам за тел. 044 232 2774 !!!!!

Фото реалізованих проектів

Припливно-витяжна установка вентиляції заводусистема вентиляції банку

вентиляція припливно-витяжна офісуПрипливно-витяжна система вентиляції приватного будинку