Касетний кондиціонер, область застосування, переваги та недоліки

Daikin FFQ dizayn

 

► Визначення касетного кондиціонера
► Область застосування касетних кондиціонерів
► Переваги касетних кондиціонерів
► Фото реалізованих проектів

 

 

Визначення касетного кондиціонера

Касетні кондиціонери - це спліт-системи, які складаються із зовнішнього і внутрішнього блоку, внутрішній блок яких монтується в міжстельовий простір. Продуктивність касетних кондиціонерів складає від 2,5 кВт до 14,0 кВт, тому їх відносять до побутової та напівпромислової групи.

касетний кондиціонер КиївКасетні кондиціонери можуть працювати, як на охолодження, так і на обігрів приміщення. Касетник має наступні функції: вентиляція, дистанційне керування пультом, таймер, фільтрація повітря, різні режими роботи.

Даний тип кондиціонерів може бути інверторним і не інверторним.

Інверторний кондиціонер - це кондиціонер, у якого є функція зміни частоти обертання двигуна компресора, тобто при досягненні заданої температури кондиціонер з інвертором не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно.

Область застосування касетних кондиціонерів

Область застосування касетних кондиціонерів досить велика, завдяки різній продуктивності вони можуть обслуговувати приміщення площею від 25 м2 до 150 м2. Касетник є прекрасним рішенням для офісних приміщень, для аудиторій навчальних центрів і торгових залів, можуть застосовуватися для створення комфортних умов в кафе і ресторанах, спортивних та виставкових залах, а також в квартирах.

Переваги касетних кондиціонерів

переваги касетних кондиціонерівСеред переваг можна виділити наступні:

  • Розподіл повітря відбувається рівномірно по чотирьох сторонах.
  • Повітророзподільчі жалюзі внутрішнього блоку кондиціонера регулюють потік повітря таким чином, що комфортні умови в приміщенні створюються в найкоротші терміни і без протягів.
  • Завдяки конструктиву касетних кондиціонерів, вони є прекрасним дизайнерським рішенням, оскільки весь внутрішній блок захований в міжстельовий простір, а видимою залишається лише декоративна панель, яка в ряді моделей має розмір стельової плитки, що дозволяє касетному кондиціонеру органічно вписуватися в підвісну стелю.
  • Діапазон потужностей касетних кондиціонерів дозволяє обслуговувати приміщення різних площ.
  • Касетні кондиціонери працюють практично безшумно.
  • Деякі моделі касетних кондиціонерів мають функцію підмішування свіжого повітря з вулиці 10-20%, тобто забезпечують не тільки кондиціонування, але і вентиляцію повітря приміщення.

Недоліки касетних кондиціонерів:


Як і будь кліматична техніка касетні кондиціонери мають свої недоліки: для установки внутрішнього блоку необхідна наявність підвісної стелі і достатній застельовий простір.

Монтаж касетного кондиціонера має свої особливості, тому доцільно довірити цю роботу професіоналам.

Отримати консультацію, уточнити ціни і замовити касетний кондиціонер можна за тел. +38 067 192 32 42 !!!

 

Фото реалізованих проектів

 

монтаж касетного кондиціонера

кондиціювання банку

кондиціонери касетні напівпромислові
монтажні роботи системи кондиціюваннякондиціонери касетні в банку кондиціювання офісу касетними кондиціонерами