Альтернативні джерела енергії

альтернативні джерела енергіїЕкономічна та екологічна ситуація, що склалася в сучасному світі, змушує людину серйозно замислитися про альтернативні джерела енергії.

Найбільш поширене в Україні джерело тепла - газ, насьогодні для більшості домовласників  стало розкішшю, а перспективи такої системи опалення дуже сумнівні.

До того ж, такі джерела як нафта, вугілля, природний газ - не відновлювані, а відповідно і безперспективні.

Тому вже зараз варто звернути свою увагу на альтернативні джерела енергії, які завдяки технічному прогресу стають все більш продуктивними і доступними.

До альтернативної енергетики відносять геотермальну енергію, енергію сонця, енергію вітру, хвиль, енергію тепла морів, енергію, яка виробляється за рахунок припливів і відливів, за рахунок роботи біогазових установок та інших перетворювачів енергії.

Виділимо переваги альтернативних джерел енергії:

Безперечно, ці методи енергетики більш екологічні, так як в процесі виробництва енергії не виділяються шкідливі речовини, або шкода, заподіяна навколишньому середовищу, мінімальна.

Альтернативні джерела енергії - невичерпні, на відміну від традиційних джерел, завдяки чому є перспективною галуззю енергетики.

Паливо для альтернативної енергетики - це безкоштовні природні ресурси.

Незалежність опалювальної системи від державних тарифів на паливо.

Альтернативні джерела енергії можуть використовуватися для енергопостачання, опалення або охолодження приміщень (у окремих випадках), а також для підігріву води.

На жаль, є і недоліки у альтернативних джерел енергії:

Найбільш істотний мінус альтернативної енергетики - висока вартість обладнання. Установка окупається протягом тривалого періоду.

Процес вироблення енергії альтернативними джерелами досить нерівномірний в часі. Так, наприклад, продуктивність сонячних колекторів в темний час доби мінімальна. Тому система вимагає установки спеціальних пристроїв, що акумулюють енергію в період активного виробництва, з метою використання запасів в години низької продуктивності установки.

У масштабах країни поки альтернативні джерела енергії мало застосовні, але для приватних цілей, як, наприклад, опалення та електропостачання приватного будинку вони, безумовно, актуальні і перспективні!

Інженери компанії «Еірвент» підберуть обладнання для опалення Вашого будинку, яке не тільки заощадить витрати на паливо, але і збереже екологію планети !!!