проектирование вентиляции, кондиционирования, отоплениямонтаж систем вентиляції, кондиціювання, опаленняавтоматизація систем вентиляції, кондиціювання, опаленняпусконаладкасервіс систем опалення, вентиляції, кондиціювання

ТОВ"ЕІРВЕНТ" проводить комплексні роботи по влаштуванню кліматичних систем. Наші фахівці зроблять проект відповідно до Ваших вимог і специфіки приміщення, проведуть підбір обладнання, виконають монтаж системи і введуть в експлуатацію. Також ТОВ "ЕІРВЕНТ" надає послуги з сервісного обслуговування кондиціонерів та інженерних систем.

проектування вентиляції, кондиціювання, опалення1.Проектування систем вентиляції та кондиціювання повітря

Згідно з визначенням, вентиляція - це організований повітрообмін в приміщеннях для забезпечення чистоти повітря і параметрів мікроклімату в межах допустимих норм.

Під кондиціонуванням повітря прийнято розуміти створення і підтримку на заданому рівні найбільш комфортних параметрів повітряного середовища приміщення незалежно від зміни параметрів зовнішнього повітря.

Тільки професійно розрахована система вентиляції та кондиціювання повітря здатна забезпечити комфортні умови, як для технологічних процесів, так і для нормальної життєдіяльності людини.

монтаж системи вентиляціїТОВ "ЕІРВЕНТ" надає послуги монтажу інженерних мереж. Навіть якщо у Вас вже готовий проект, закуплено обладнання, але Ви ще не визначилися з монтажною бригадою - телефонуйте нам!

Оскільки монтажні роботи починаються з підготовки приміщення (буріння штроб, виконання отворів і т.д.), прокладання електромереж, підведення води або газу, залежно від обсягу виконуваних робіт і поставлених завдань, доцільно замовляти монтаж на ранніх стадіях реконструкції або будівництва.

автоматика системи вентиляції, кондиціонуванняЯкісна і безперебійна робота систем вентиляції, кондиціювання та опалення неможлива без автоматизації процесів.

Автоматика встановлюється для контролю параметрів повітряного середовища, температури холодоагенту або теплоносія, в залежності від призначення системи, з метою економії електроенергії і забезпечення безпеки системи (попередження пожеж та аварій).           

              ● Завдання та переваги автоматизації систем вентиляції, кондиціонування та опалення.

              ● Автоматики для різних вентиляційних установок.

              ● Компоненти системи автоматики.

сервіс вентиляції, кондиціюванняТОВ "ЕІРВЕНТ" надає послуги гарантійного, післягарантійного сервісного обслуговування систем вентиляції, кондиціювання та опалення.

Будь-яка кліматична техніка вимагає регулярного технічного обслуговування. Приміром, сервіс кондиціонера, який зараз став невід'ємною частиною більшості приміщень, необхідно проводити не рідше двох разів на рік. А перед початком опалювального сезону просто необхідно проводити обслуговування системи опалення.

Доцільність проведення регулярного обслуговування інженерних систем складно переоцінити, оскільки від справності системи залежить якість повітря в приміщенні, а відповідно і самопочуття людей, що перебувають в ньому.

пусконалагоджувальні роботи з вентиляції, кондиціюванняПусконалагоджувальні роботи систем вентиляції, кондиціювання та опалення є невід'ємним етапом влаштування кліматичних систем. Перш ніж здавати систему в експлуатацію, необхідно провести пробний запуск для виявлення та усунення недоліків системи, які виникли на попередніх етапах: проектування, монтажу, підключення автоматики. До того ж, пусконалагоджувальні роботи є обов'язковою умовою паспортизації системи вентиляції та кондиціювання.

X