4-Поточні касетні блоки VRF Samsung Wind Free (600 x 600)

Артикул: AJ016 TNNDKG/EU - AJ052 TNNDKG/EU
Виробник: Samsung

*Ціна залежить від потужності обладнання, уточнюйте вартість у менеджера.
samsung-tnndkg4
samsung-tnndkg5
Опис

4-поточна касета Samsung Wind Free - це остання інновація в галузі кондиціонування повітря. Завдяки своїм особливим жалюзям, вмінню пристосовуватись під час роботи та бездоганному поєднанню стилю та зручності, 4-поточна касета забезпечує ефективність і комфортне охолодження різноманітних приміщень.

samsung tnndkg1Особливості та переваги:

  • Wind Free охолодження з мікроотворів

 4-поточна касета Samsung Wind Free виштовхує повітря через 9000 мікроотворів у панелі, пропускаючи дисперсний та помірний потік, що називається «нерухомим повітрям». Рівномірний розподіл повітря з легкістю забезпечує прохолоду в приміщенні, уникаючи звичайного дискомфорту від холодних протягів.

  • Архітектурний розмір панелі та легкий блок

Габарити головного блока(Ш x Г мм) 575 x 575, Вага головного блока 11.5 кг
Практичний розмір та легкий дизайн 4-поточної касети 600x600 від Samsung значно полегшує установку.

samsung tnndkg2

  • Розумне комфортне охолодження

4-поточна касета Samsung Wind Free швидко охолоджує приміщення до комфортної температури, перш ніж перейти до режиму охолодження автоматично для підтримання оптимальних параметрів повітря. Коли температура виходить з комфортного діапазону, касета сама змінює режим для досягнення заданих параметрів мікроклімату.

  • Просте очищення

Внутрішні блоки 4-поточної касети Samsung Wind Free мають зйомні жалюзі повітряного потоку, завдяки чому більше не потрібно знімати всю панель для їх очищення, що робить обслуговування ще простішим.

  • Комфорт автоматичного двоступеневого охолодження

Двоступенева система охолодження швидко охолоджує повітря у режимі Швидкого охолодження, перш ніж автоматично перейти на режим Охолодження для підтримання бажаної температуру, як тільки вона буде досягнута. Таким чином ви залишаєтесь у зоні комфорту без необхідності змінювати налаштування.

samsung tnndkg3

samsung tnndkg