Касетні блоки VRF Midea серії ATOM

Артикул: MDV-D09Q4/N1- E(At) - MDV-D48Q4/N1- E(At)
Виробник: Midea

*Ціна залежить від потужності обладнання, уточнюйте вартість у менеджера.
mi2-xxq4dhn1
17800,00 ₴
Опис

Повнорозмірні касетні чотирипоточні внутрішні блоки VRF-системи серії ATOM застосовуються для створення комфортного мікроклімату при значному накопиченні людей. Розподіл повітряного потоку на 360 ° допомагає забезпечити максимальний комфорт у великих приміщеннях. Широко використовуються для кондиціювання магазинів, офісів, конференц-залів, фітнес-центрів, адміністративних приміщень та ін.

Особливості та переваги:

Оснащуються дренажною помпою – для видалення конденсату з висотою підйому до 750 мм.

Мають незалежне управління жалюзі - у повнорозмірних касетних блоків серії ATOM за допомогою бездротового пульта RM12F можна керувати положенням кожного жалюзі незалежно, тобто можна з одного боку повністю закрити жалюзі, або надати кожній жалюзі необхідного положення.

Внутрішні блоки постачаються з бездротовим пультом керування RM12F.

Дротовий пульт WDC-86E/KD (опція) з двостороннім зв'язком може запитувати параметри внутрішнього та зовнішнього блоків, а також встановлювати параметри роботи внутрішніх блоків.

Внутрішні блоки серії ATOM мають крок налаштування та підтримання температури ±0.5°С, що дозволяє точно настроїти потрібну температуру у приміщенні.

Повнорозмірні касетні блоки серії ATOM оснащені режимом Soft Wind, що включається за допомогою бездротового пульта керування RM12F (постачається в комплекті). У режимі Soft Wind автоматично вмикається мінімальна швидкість обертання вентилятора, жалюзі внутрішнього блоку приймають мінімальне положення відкритості, спрямовуючи таким чином потік повітря вздовж стелі. Робота в режимі Soft Wind дозволяє плавно охолоджувати приміщення, виключаючи пряме влучення охолодженого повітря на користувача.

Внутрішні блоки серії ATOM мають 5 налаштувань положень жалюзі, що дозволяє точно налаштувати напрямок потоку повітря навіть у невеликих приміщеннях.

Підсвічування дисплея та звукові сигнали внутрішніх блоків можна відключати за допомогою пульта дистанційного керування, створюй комфортні умови для відпочинку в нічний час, при установці системи кондиціонування будинку.

Після непередбаченої зупинки кондиціонера через відключення електроживлення та подальше відновлення подачі електроенергії, система MDV автоматично відновить свою роботу з раніше встановленим налаштуванням (Авторестарт), за умови, що ця функція активована на платі управління внутрішнього блоку.

"Чотирьохпотокові" касетні внутрішні блоки оснащуються панеллю з круговим розподілом повітряного потоку на 360°. Ця панель забезпечує швидке і рівномірне охолодження або нагрівання приміщення, тому що підготовлене повітря видується реально за вісьмома напрямками.

MDV D09Q4N1 E