Касетний кондиціонер, область застосування, переваги та недоліки

Daikin FFQ dizayn

Касетні кондиціонери - це спліт-системи, які складаються із зовнішнього і внутрішнього блоку, внутрішній блок яких монтується в міжстельовий простір. Продуктивність касетних кондиціонерів складає від 2,5 кВт до 14,0 кВт, тому їх відносять до побутової та напівпромислової групи.

Касетні кондиціонери можуть працювати, як на охолодження, так і на обігрів приміщення. Касетник має наступні функції: вентиляція, дистанційне керування пультом, таймер, фільтрація повітря, різні режими роботи.

Даний тип кондиціонерів може бути інверторним і не інверторним.

Інверторний кондиціонер - це кондиціонер, у якого є функція зміни частоти обертання двигуна компресора, тобто при досягненні заданої температури кондиціонер з інвертором не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно.

Область застосування касетних кондиціонерів досить велика, завдяки різній продуктивності вони можуть обслуговувати приміщення площею від 25 м2 до 150 м2. Касетник є прекрасним рішенням для офісних приміщень, для аудиторій навчальних центрів і торгових залів, можуть застосовуватися для створення комфортних умов в кафе і ресторанах, спортивних та виставкових залах, а також в квартирах.

Переваги касетних кондиціонерів

Серед переваг можна виділити наступні:

  • Розподіл повітря відбувається рівномірно по чотирьох сторонах.
  • Повітророзподільчі жалюзі внутрішнього блоку кондиціонера регулюють потік повітря таким чином, що комфортні умови в приміщенні створюються в найкоротші терміни і без протягів.
  • Завдяки конструктиву касетних кондиціонерів, вони є прекрасним дизайнерським рішенням, оскільки весь внутрішній блок захований в міжстельовий простір, а видимою залишається лише декоративна панель, яка в ряді моделей має розмір стельової плитки, що дозволяє касетному кондиціонеру органічно вписуватися в підвісну стелю.
  • Діапазон потужностей касетних кондиціонерів дозволяє обслуговувати приміщення різних площ.
  • Касетні кондиціонери працюють практично безшумно.
  • Деякі моделі касетних кондиціонерів мають функцію підмішування свіжого повітря з вулиці 10-20%, тобто забезпечують не тільки кондиціонування, але і вентиляцію повітря приміщення.

Недоліки касетних кондиціонерів:


Як і будь кліматична техніка касетні кондиціонери мають свої недоліки: для установки внутрішнього блоку необхідна наявність підвісної стелі і достатній застельовий простір.

Монтаж касетного кондиціонера має свої особливості, тому доцільно довірити цю роботу професіоналам.

Отримати консультацію, уточнити ціни і замовити касетний кондиціонер можна за тел. +38 067 192 32 42 !!!