Про компанію Airvent

ТОВ "ЕІРВЕНТ" здійснює комплексні роботи по влаштуванню систем вентиляції, кондиціювання, систем повітряного, водяного і променевого опалення.
Основне завдання фахівців нашої компанії - забезпечення комфортних умов і необхідних параметрів повітряного середовища Ваших квартир, будинків, офісів, виробничих та інших приміщень.
Ми розробимо проект, виконаємо монтаж, зробимо пусконалагоджувальні роботи, а також забезпечимо гарантійне, післягарантійне, сервісне обслуговування інженерних мереж.
ТОВ "ЕІРВЕНТмає досвід проектно-монтажних робіт на об'єктах різної складності та специфіки:

Офісні приміщення - після техніко-економічного аналізу можемо виконати кілька типових варіантів кондиціювання і вентиляції приміщень системою чиллер-фанкойл, мультизональной VRV системою, канальними кондиціонерами з контролем температури в кожному приміщенні, настінними, касетними, спліт-системи і т.д.

Котеджі - виконаємо індивідуальне кондиціювання кожної кімнати унікальною системою miniVRV, фасад при цьому не постраждає від безлічі зовнішніх блоків, так як в цій системі один зовнішній блок обслуговує відразу 7 кімнат і більше. Самий економічний варіант вентиляції приватного будинку на базі припливно-витяжної установки з рекуператором (утилізатором тепла) і системою підтримки необхідної температури, вологості повітря згідно СНиП 2.04.05-91у, ДБН.В.2.5-67: 2013.

Ресторани, кафе - забезпечимо вентиляцію і кондиціювання при низьких стелях, в старих будівлях, з електричним або водяним підігрівом повітря або без, обов'язково опрацюємо вентиляцію гарячого, холодного цехів, відділимо зону курців від некурців і витримаємо рухливість повітря в допустимих межах для таких закладів.

Басейни - як для приватного, так і для аквапарку, забезпечимо головні вимоги до параметрів повітряного середовища, розрахуємо загальнообмінну вентиляцію та осушення повітря на базі осушувачів, припливно-витяжних установок.

Супермаркет, магазин - зробимо систему загальнообмінної вентиляції та кондиціювання на базі дахових, канальних або центральних кондиціонерів з рекуператором, врахуємо всі нюанси і позбавимо від можливих проблем з запотіванням вітрин, атріумів, сильних запахів із зон парфумерії, від гриля, встановимо водяну або електричну теплову завісу і т.д.

Поліклініки, операційні - можливі варіанти з кондиціюванням і вентиляцією в різних комбінаціях, але основна вимога для даних приміщень - тонка фільтрація припливного повітря класу EU7- EU9, для чого ми запропонуємо ламінарні стелі і фільтруючі дифузори.

Виробничі приміщення - зробимо розрахунок та підбір обладнання згідно специфіки підприємства. Забезпечимо відведення повітря, який непридатний для дихання людини, витяжною системою вентиляції, а підведення свіжого повітря припливної.

На сторінках сайту www.airvent.com.ua Ви знайдете інформацію про вентиляцію, кондиціювання, опалення приміщень різної специфіки, а також познайомимо Вас з альтернативними джерелами тепла!!!


Завдяки нашим інженерним рішенням Ви зможете дихати на повні груди!