1-Поточні касетні блоки VRF Samsung Wind Free

Артикул: AJ026TN1DKG/EU, AJ035TN1DKG/EU
Виробник: Samsung

*Ціна залежить від потужності обладнання, уточнюйте вартість у менеджера.
samsung-ac26rn1dk
samsung-ac035rn1dk
samsung-tn1dkg1
Описание

samsung tn1dkg2Особливості та переваги:

  • Розумне комфортне охолодження

Двоступеневе охолодження швидко знижує температуру повітря у режимі швидкого охолодження, а потім автоматично підтримує температуру, перемикаючись у потрібний режим , забезпечуючи комфорт по всій кімнаті без необхідності змінювати налаштування.

  • Економія енергії (до 55%)

Споживання енергії зменшується на 55% при використанні режиму Охолодження, забезпечуючи прохолодне повітря, надзвичайну безшумність та енергозбереження.

samsung tn1dkg3

  • Тонкий та компактний дизайн

При висоті лише 135 мм 1-поточна касета має компактний та легкий дизайн. Цей тонкий дизайн не лише візуально привабливий, але й простіший в монтажі та обслуговуванні, а також надає можливість встановлення в найменших місцях.

  • Ширший діапазон охолодження

1-поточна касета Samsung Wind Free має велику направляючу жалюзь 100 мм, яка може подавати прохолодне повітря на велику відстань, досягаючи 8  метрів. Вона також має ширший робочий кут, оскільки жалюзь може рухатися від 40 до 80samsung tn1dkg4 градусів. Таким чином, вона швидко та рівномірно охолоджує цілу кімнату, розповсюджуючи прохолодне повітря у кожен куточок, не залишаючи жодних «мертвих зон».

  • Тиха робота

1-поточна касета Wind Free від Samsung має низький рівень шуму близько 24 дБ (A), що робить її ідеальною для таких приміщень, як бібліотека, робоча зона або конференц-зал.

samsung tn1dkg5

  • Дренажна помпа зі зворотний клапаном

Зворотний клапан на дренажному насосі запобігає надходженню води назад у зливний піддон. Це мінімізує рівень води у піддоні, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про застій води або її протікання до приміщення.

samsung tn1dkg