Припливно-витяжні вентиляційні установки з рекуперацією IDEA серії AHE

Артикул: AHE25-100W, AHE120-150WB1
Виробник: IDEA

*Ціна залежить від потужності обладнання, уточнюйте вартість у менеджера.
idea-ahe-50w
20720,00 ₴
idea-ahe-50w
idea-ahe-50w-1
Описание

ДІАПАЗОН РОБОЧИХ ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР
Режим охолодження+ 10 ... + 42 °C
Режим обігріву- 15 ... + 15 °C

Припливно-витяжні установки призначені для використання в системах вентиляції і, частково, як компоненти повітряного опалення в промисловості і цивільному будівництві. Підвісні припливно-витяжні установки Idea AHE поставляються в діапазоні idea ahe25wпродуктивності 250-1500 куб.м/год, використовують зовнішнє повітря, яке нагрівається або охолоджується проходячи через пластинчастий рекуператор, виготовлений з багатошарового паперу. Нагрівання повітря може здійснюватися за допомогою вбудованого (в моделях до 600 куб.м./год) або виносного (в моделях 800 куб.м./год і вище) електрокалорифера, який необхідно включати для догріву в зимовий період. В основному в таких установках використовується принцип теплоутилізаціі (використання тепла, що викидається). Роздача повітря може здійснюватися через систему повітропроводів або безпосередньо в приміщення за допомогою решіток, дифузорів, аннемостатов.

У припливно-витяжних установках можуть здійснюватися такі режими обробки повітря:

  • очищення повітря нейлоновим вбудованим фільтром G2, для забруднених міських вулиць рекомендовано встановлення додаткового канального фільтра зі змінною касетою в зоні всмоктування зовнішнього повітря;
  • нагрівання / охолодження в залежності від сезону (температури на вулиці) і температури, створеної в приміщенні;
  • збереження вологості, створеної в приміщенні;
  • частковий обхід рекуператора (байпасс) по лінії припливного повітря (пріоритет припливу) - тільки в моделях 250-1000 куб.м/год;

Режими задаються за допомогою провідного настінного пульта ДУ, який поставляється в комплекті.

idea ahe25w 1Підвісні припливно-витяжні вентиляційні установки з рекуперацією тепла IDEA серії AHE призначені для здійсення ефективної вентиляції в приміщеннях, де змонтовані системи кондиціювання або опалення, при одночасній експлуатації цього обладнання значно знижуються енерговитрати, при цьому підтримується температура повітря та здійснюється повітрообмін.
Спеціальний рекупераційний теплообмінник, виготовленний із багатошарового паперу забезпечує мінімальний аеродінамічний опір, довготривалий термін служби та ефективний тепловий обмін потоків повітря, що проходять скрізь нього, а також зберігається рівень вологості у кімнатному повітрі.
При эксплуатації вимагається періодичне очищення фільтрів грубої очистки, що встановлені перед теплообмінником, та промивання самого теплообмінника, котрий вийимаєтся з установок горизонтально (перпендикулярно до напрямку руху повітря).
Пропонується 9 моделей з різною продуктивністю.
Три швидкості вентилятора дозволяють користувачу здійснити вибір швидкості за своїми потребами, або обрати автоматичну швидкість - тоді її встановлює мікропроцесор керування виходячи з темпрератури повітря в приміщенні.
2 режими роботи установок: «загальнообмінна вентиляція - рекуператор», «вентиляція с електрообігрівом», з відчиненим або зачиненим байпасом. Цикл роботи вентустановок регулюєтсья під задану температуру в приміщенні. Режими роботи та бажана температура встанавлюються з настінного ПДУ з дісплєєм, що постачається разом з установкою.
В конструкции установки АНЕ-150WB1 камера байпаса не передбачена.
Додатково можна замовити пульт управління з датчиком CO2.
idea ahe25w teh

idea ahe100w teh