Тепловий насос Midea серії Oasis Plus

Артикул: OP-09N8E6-I /OP-09N8E6-O, OP-12N8E6-I /OP-12N8E6-O
Виробник: Midea

*Ціна залежить від потужності обладнання, уточнюйте вартість у менеджера.
OP-09N8E6-I
25760,00 ₴
Описание

ДІАПАЗОН РОБОЧИХ ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР
Режим охолодження- 25 ... + 50 °C
Режим обігріву- 30 ... + 30 °C

Серія теплових насосів Midea типу повітря-повітря Oasis Plus створена з використанням високо енергоефективних технологій. Тепловий насос забезпечує комфортні умови мікроклімату круглий рік і дозволяє значно скоротити витрати на електроенергію.

oasis idu frontoasis idu 1 2
Інверторний компресор нового покоління та ряд інших інновацій в серії Oasis Plus забезпечило високу теплопродуктивность в умовах низьких зимових температур, тепловий насос забезпечує комфортну температуру в приміщенні навіть при показниках зовнішньої температури до -30°С. При роботі кондиціонера на охолодження клас енергоспоживання А+++, коефіцієнт SEER = 9.2, при роботі теплового насоса на тепло коефіцієнт SCOP= 6.3.
З врахуванням сучасних досліджень в сфері аеродинаміки інженери Midea оптимізували конструкцію повітряного каналу. Поєднання з високопродуктивниим вентилятором тепловий насос Midea серії Oasis Plus створює спрямований потужний потік повітря, який дозволяє створити комфортну температуру навіть у найвіддаленіших місцях приміщення. До того ж кондиціонери Midea OP-09N8E6-I /OP-09N8E6-O і OP-12N8E6-I /OP-12N8E6-O мають високі шумові характеристики - 16dB на нижчій швидкості.
Сенсор «Інтелектуальнe ОКО», "бачить" присутність людей в приміщенні, що дозволяє ефективно спрямовувати повітряний потік або в зону перебування людей, або в сторону від людей виходячи з побажання (встановлюється на пульті). Інфрачервоний датчик сам визначить місце виїзду. Крім цього, якщо Ви довгий час відсутні - то кондиціонер вимкнеться, а коли повернетеся - включиться знову. Технологія "Smart sensor" визначає не тільки температуру, але і вологість в приміщенні, так само можна вибрати режим осушення Power / Normal, або встановити комфортний рівень вологості в межах 30-90%. Налаштування здійснюється за допомогою програми Midea-Air App, через домашню мережу Wi-Fi.
Датчик світла, дозволяє визначити освітленість в кімнаті. Якщо рівень освітленості почне знижуватися, то інтенсивність індикації на внутрішньому блоці так само почне поступово зменшуватися, а при пропажі світла повністю через 5-7 сек згасне. При включенні світла, світіння індикаторів відновиться.

midea op 09n8e6 io