Модульний чилер MCU0130

Артикул: MCU0130
Виробник: Mycond
Описание

Витрата повітря 48000 м3/год
Рівень шуму 68 дб(а)
Продуктивність (охолодження) 130 квт

Модульний чилер MCU0130 – високоефективне, потужне кліматичне обладнання призначене для створення комфортного мікроклімату у вашому приміщенні. Широко використовується для кондиціювання промислових і комерційних приміщень, наприклад, бізнес- і торгові центри, виробничі приміщення, офіси тощо. Надійний, функціональний у роботі чилер MyCond швидко охолодить або нагріє повітря у приміщенні. Компанія Mycond доклала всіх зусиль для створення якісного та енергоефективного чилера, тому він якісно складений і чудово підтримує температуру. Чилер встановлюється на даху або у підвальному приміщенні.

cpu130 chiller mycondОсобливості та переваги:

  • Тиха робота за високої ефективності
  • Міцна та довговічна конструкція
  • Багаторівнева система захисту: передбачено захист компресора і вентилятора, захист від припинення надходження води та захист від порушення чергування фаз
  • Температура води на вході: 7-25°С (охолодження) та 30-55°С (нагрівання)
  • Чилер обладнаний ефективним високоякісним випарником V-подібної конструкції
  • Інтенсивний теплообмін між розділеними лініями всмоктування та нагнітання за допомогою якісного теплообмінника
  • Функціональність та просте керування системою чилера
  • Можна під’єднати 12 агрегатів (для MCU065) або 6 агрегатів (для MCU0130)
  • Повне осьове та радіальне балансування спіральних елементів компресора
  • Завдяки невеликим габаритам та вазі цю модель зручно обслуговувати і встановлювати

Переваги чилера MCU

Чилер – це автономна система, яка споживає мінімальну кількість електроенергії, а ресурси для роботи бере з зовнішніх джерел. Тому чилер серії MCU окупиться дуже швидко. До цієї моделі можна у великій кількості під’єднати касетні, універсальні та канальні фанкойли, оскільки чилер здатний збільшувати своє навантаження. Крім того, зручна конструкція дає змогу створити модульний ряд з 2-16 чилерів. Щоб позбавити вас від зайвого керування системою, прилад автоматично регулює потрібну продуктивність залежно від температури у приміщенні для встановлення свого навантаження за холодом. Крім того, у системі для зручності передбачено автоматичне керування пуском та вимкненням кожного приладу за температурою у приміщенні та часом. У системі також передбачена функція інтелектуального відтавання, яка запускається тільки за потреби.

Що стосується конструкції, то корпус цієї моделі виготовлений зі сталі, на яку нанесене стійке гальванічне покриття та епоксидний шар. А ось повітрозабірники виготовлені з поліпропілену, який має високі захисні властивості. Така конструкція суттєво подовжує термін експлуатації чилера, а також запобігає появі корозії. Для максимально швидкого та ефективного теплообміну кожухотрубний теплообмінник виконаний з мідними трубками. Відкрита конструкція збільшує площу контакту з повітрям, а тому підвищує потужність тепловіддачі аж на 8%. Вентилятор встановлений під оптимальним кутом у циліндричному кожуху: таке виконання підвищує витрату повітря і значно знижує рівень шуму. У систему чилера вбудоване фланцеве з’єднання під трубопровід. Також передбачений провідний контролер. Маючи таку функціональну та надійну систему, чилер MCU вартий своєї ціни.