haierlogoCHCarrier LOGO200px-Fujitsu-Logo.svgDaikin Logo TransparentMitsubishi Heavy Industries logo.svgneoclima-logoMitsubishi Electric logo.svglogo

Сервісне обслуговування кондиціонерів

servis1

Напередодні теплої пори року саме час згадати про обслуговування кондиціонерів. Кінець опалювального сезону вже не за горами і скоро ми почнемо використовувати кондиціонер для обігріву приміщень. Щоб уникнути можливі проблеми з технікою, необхідно провести її сервісне обслуговування.

Давайте розберемося детальніше, для чого потрібен сервіс кондиціонерів:

● Своєчасне обслуговування подовжує термін експлуатації кондиціонера в рази.

Детально....

Касетний кондиціонер, область застосування, переваги та недоліки

Daikin FFQ dizayn

 Касетні кондиціонери - це спліт-системи, які складаються із зовнішнього і внутрішнього блоку, внутрішній блок яких монтується в міжстельовий простір. Продуктивність касетних кондиціонерів складає від 2,5 кВт до 14,0 кВт, тому їх відносять до побутової та напівпромислової групи.

Касетні кондиціонери можуть працювати, як на охолодження, так і на обігрів приміщення. Касетник має наступні функції: вентиляція, дистанційне керування пультом, таймер, фільтрація повітря, різні режими роботи.

Детально......

Канальні кондиціонери в інтер'єрі

канальный кондиционер Киев

Нерідко оформлюючи інтер'єр приміщень, дизайнери стикаються з проблемою розміщення внутрішніх блоків кондиціонерів, які абсолютно не пасують класичним дизайнам, а іноді навіть виглядають безглуздо. Звісно, залишати майбутніх мешканців або відвідувачів, якщо це громадське місце, без системи вентиляції та кондиціювання не припустимо, тому пропонуємо Вам звернути увагу на канальні кондиціонери.

Детально......