haierlogoCHCarrier LOGO200px-Fujitsu-Logo.svgDaikin Logo TransparentMitsubishi Heavy Industries logo.svgneoclima-logoMitsubishi Electric logo.svglogo

Загальні відомості про кондиціювання

кондиціювання

Кондиціювання повітря - це створення та автоматична підтримка в приміщенні заданих параметрів мікроклімату (температури, вологості, чистоти, швидкості руху повітря) з метою забезпечення комфортних умов для самопочуття людей або ведення технологічного процесу.

Системи кондиціювання повітря можуть виконувати такі завдання:

Детально.....

Промислове кондиціювання

промислове кондиціювання

Виробничі приміщення, торговельні комплекси, склади, тощо вимагають особливих кліматичних умов. Вимоги до параметрів мікроклімату можуть різко відрізнятися залежно від призначення приміщень, в одних приміщеннях повинна бути температура і вологість високі, в інших - при низькій температурі показник вологості високий і т.д. Оптимальні умови мікроклімату досягаються шляхом влаштування системи кондиціювання.

Детально.....

Побутове кондиціювання

побутовий кондиціонер

У житлових приміщеннях, де людина проводить більшу частину свого дня, повинен бути комфортний мікроклімат. У спекотний день хочеться відпочити в прохолодному приміщенні, та й працювати значно приємніше в офісі з оптимальною температурою. У міжсезоння ж навпаки, коли опалення ще не ввімкнено, а будинки і офіси вже охололи, приміщення потребують обігріву. Ці завдання легко вирішуються шляхом влаштування побутового кондиціювання приміщень.

Детально.....

Напівпромислове кондиціювання

напівпромисловий кондиціонер

Приміщення відносно невеликої площі (від 50 кв.м до 300 кв.м) і різного призначення: кафе, ресторани, магазини, котеджі, багатокімнатні квартири і т.д. вимагають підтримки в приміщеннях параметрів мікроклімату комфортних для тривалого перебування людей. С цим завданням чудово впорається напівпромисловий кондиціонер. Загалом, під напівпромисловими кондиціонерами мають на увазі обладнання потужністю більше 5 кВт.

Напівпромислові кондиціонери підрозділяють на такі види:

Детально.....

Мультизональна система кондиціювання

fujitsu-vrf системи кондиціювання

• Що являє собою мультизональна система кондиціювання?

• Принцип роботи VRV / VRF системи

• Переваги мультизональної системи кондиціювання

Чи є у Вашому будинку приміщення, які важко нагрівати або охолоджувати? Або Ваші близькі сперечаються про те, яка температура повітря повинна бути. Можливо, Ви шукаєте способи скоротити свої рахунки за електроенергію.

Вирішити всі ці питання Вам допоможе організація окремих температурних зон у Вашому домі або іншому приміщенні. Для цих цілей використовують мультизональні системи кондиціювання.

 

Детально......